Membres
nom   telèfon   adreça
Carmen Azcàrate
934 533 615  mapa»

Muntaner 87-89, àtic 3ª,
08036 BCN

Carmen.Azcarate@uab.cat

Francesc Reguant 627 481 877  

Aribau 91, 3er, 1ª
BARCELONA 08036

francesc@reguant.cat


Joaquim Maria Nogués

696 165 775

93 213 96 74

mapa

G. Bécquer,39 bis,
08023 Barcelona

tcorreig@xtec.cat

 

Josep Mª Pallàs

932 127 279

619 343 150

 mapa»

August Font, 7 08035 BCN

pallas36@economistes.com

Joan Lluís Monteys 93-453 00 94   Provença, 140 5è 2a.
8029 BARCELONA
626 422 766
jmonteys@xtec.cat
Juan Hernandez
   mapa»

Castellar 3-5, casa ,
08391 TIANA

jherbas@terra.es

Lales Puig 936 752 648  mapa»

Passeig de la Noguera 14,
08197 VALLDOREIX

angels.puig@ies.car.edu

Lurdes Molina

934 273 470

616 346 002

 mapa»

Canigó 42, 2n. 08031 BCN

Lourdes.Molina@uab.cat

Montserrat Bigas
933 955 769   mapa»

Castellar 3-5, casa 1,
08391 TIANA

montserrat.bigas@uab.cat

Montserrat Correig

936 668 234

636 432 251

 mapa»

mapa»

Santa Maria 5
Snt.FELIU de LLOBREGAT

montserrat.correig@uab.cat

Neus Moner

932 127 279

687 450 660

 mapa»

August Font, 7 08035 BCN

 

Núria Vilà

932 681 275

609 252 234

 mapa»

guia

Sant Pere més Alt 4 3er 1a BCN

nvilam@gmail.com

Ricard Serlavós 936 752 648
mapa»

Passeig de la Noguera 14,
08197 VALLDOREIX

ricard.serlavos@esade.edu

Santi Marimón

932197480
675909142

 

mapa»

guia

Secretari Coloma 133, àtic 1ª
(amb Travessera de Dalt), Casa:
santimarimon@telefonica.net

Teresa Maria Correig

637 131 466

93 213 96 74

mapa

G. Bécquer,39 bis,
08023 Barcelona

tcorreig@xtec.cat

Tereta Escalas

935 556 072

670 437 723

mapa»

Tarragona 14.
08329 TEIÀ

Teresa.Escalas@uab.cat

Xavier Campmany

932 050 740

649 095 446

mapa»

Alt de Gironella 4 ,1er 2na BCN

xcamp@telefonica.net

Anna Roig

626962803

932197480

mapa»

guia

Secretari Coloma 133, àtic 1ª
(cantonada amb Travessera de Dalt)
Susan DiGiacomo 625 999 512  

Diagonal.612,4r,17, Barcelona

susan@anthro.umass.edu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
   Antics membres      
Anna Cabré

938 711 113

656 940 395

 mapa»

Ctra.de Cànoves 175 ,
08440 CARDEDEU

annacabre@boxer.cat

Muriel Casals
933 219 503   mapa»

Urgell 286 (Buenos Aires) 8é B. BCN

muriel.casals@uab.cat

Mercè Parés
932 183 658   mapa»

Betlem 55-57, pral 1a, 08012 BCN

mparescanela@hotmail.com

Paco Ibàñez 934 586 480
676 774 929
mapa»

Ptge. Bocabella, 12 2n. 1a. 08013 BCN

fibanez1@pie.xtec.es

Xavier Roselló

932 459 059

627 481 249

 

mapa»

Gran Vía 727, 1er 1ra BCN

xavier.rosello@upc.edu

 
Inici -Curs actual - Membres -Historial - Galeria - Email Set i mig